Report as inappropriate
Color Country Aussies

Color Country Aussies

Breed:

Miniature Australian Shepherd

Owner:

1976churp

Website:

http://www.colorcountryaussies.com

Location:

Cedar City, Utah, United States

Phone:

4355901301

Email:

Email Color Country Aussies
Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies

Color Country Aussies - Puppies for Sale

Color Country Aussies currently does not have any puppies for sale on PupLookUp.

Some more information about Color Country Aussies:

Dermatologická terapie, září-říjen 2007; sv 20: str. 330-342.

Jak se plniva zneužívají?

FDA říká, že byste nikdy neměli používat plniva pro:

Vylepšení zadku nebo prsou Vyplnění mezer mezi svaly Rozsáhlé tvarování těla

Nesprávné použití výplní takovým způsobem může vést k vážným zraněním, trvalým jizvám nebo znetvoření nebo smrti.

Co byste měli vědět o nebezpečích výplní

Nenechte se zmást nízkými cenami. Dermální výplně prodávané na internetu nemusí být bezpečné. Mohou být falešné, kontaminované nebo jinak nebezpečné.

Například některé výplně dostupné online obsahovaly gel na vlasy. Injekce věcí, které nejsou sterilní, může vést k infekci, alergické reakci nebo odumřelým kožním buňkám.

Je také nebezpečné dávat si tyto typy injekcí nebo je provádět někdo, kdo není lékař nebo sestra. Nesprávná injekční technika může mít vedlejší účinky, jako je otok, hrudky, smrt kožních buněk nebo krevní sraženina (nebo embolie), která způsobí slepotu.

Obecně není bezpečné kupovat výplně od někoho, kdo nemá lékařskou licenci. Jedna červená vlajka je, když nabízejí prodej výplní mimo lékařské zařízení, například u nich doma nebo v hotelu.

Pokračování

Vyskytly se také případy, kdy nekvalifikovaní nebo falešní lékaři injekčně podávali lidem nelegální nebo neschválené výplně, jako je silikon nebo olej. Výstřely tekutého silikonu mohou být smrtící. Na rozdíl od silikonového prsního implantátu se materiál může pohybovat krevním řečištěm a vést ke komplikacím, jako je mrtvice.

Pokud uvažujete o výplních, pořiďte si je od zkušeného licencovaného lékaře ve zdravotnickém zařízení, jako je nemocnice nebo lékařská ordinace. Měli by používat lahvičky, které jsou řádně označeny a utěsněny. Odložte postup, pokud štítek vypadá divně nebo pokud vám dotyčná osoba nabídne výraznou slevu na dermální výplň, která není schválena FDA nebo akceptována jako obecně bezpečná.

WebMD Medical Reference Recenze: Neha Pathak, MD dne 30. června 2021

Zdroje

ZDROJE:

FDA: “FDA varuje před injekčním silikonem pro konturování těla a vylepšení”, “dermální výplně schválené FDA.”

Americká akademie dermatologie: “Výplně: Často kladené otázky.”

Harvard Health Publishing: “Dermální výplně: dobré, špatné a nebezpečné.”

Americká rada pro kosmetickou chirurgii: „Průvodce injekčními výplněmi“, „Jaké typy dermálních výplní jsou k dispozici?

Americká společnost plastických chirurgů: “Dermální výplně.”

Můžete si zjednodušit každodenní rutinu proti stárnutí a přesto vypadat skvěle. Zde je návod.

Čistěte ráno a večer

"Ráno máte na obličeji mastnotu a prach ze spánku a večer si musíte smýt opalovací krém, make-up, špínu a pyl," říká Amy Derick, MD, dermatolog v Barringtonu, Illinois.

Doporučuje najít jemný čisticí prostředek, který odpovídá vašemu typu pleti (suchá, mastná nebo smíšená). Navrhuje, abyste se také chovali šetrně ke své pokožce.

"Stačí provést peeling dvakrát až třikrát týdně jemným peelingem," říká Derick. "Vyhněte se peelingům s velkými kuličkami, které mají nepravidelný tvar, který může podráždit vaši pokožku."

Využijte vitamín A ve svůj prospěch

Retinoidy, které jsou vyrobeny z vitaminu A, jsou "základ každé minimální rutiny proti stárnutí," říká Derick.

Retinoidy přicházejí ve dvou formách:

Retinol: Produkty obsahující retinol můžete zakoupit bez lékařského předpisu. Tretinoin, adapalen a tazaroten: Na to potřebujete lékařský předpis.

Oba podněcují vaši pokožku k tomu, aby produkovala více kolagenu, což dodává pokožce strukturu a pružnost. Také odlupují vaši pokožku, odstraňují odumřelé povrchové kožní buňky a zjemňují linky.

"Tyto látky mírně dráždí pokožku, takže musíte najít správnou rovnováhu mezi provedením práce bez loupání nebo vzniku vyrážky," říká Derick. Používejte také opalovací krémy, protože mohou způsobit, že vaše pokožka bude citlivější na slunce.

Používejte je večer a buďte trpěliví. Zlepšení trvá měsíce, ale čekání se obvykle vyplatí, říká Derick.

Navlhčit

Když ráno vylezete ze sprchy a poté, co si večer umyjete obličej, použijte ihned hydratační krém, který uzamkne vodu ve vaší pokožce, nejlépe krém přes pleťové mléko, říká Doris Day, MD, autorka Zapomeňte na Face Lift. To pomáhá vaší pleti vypadat měkce a hladce, což může pomoci minimalizovat výskyt vrásek.

Také zůstaňte hydratovaní. Pijte vodu, když máte žízeň. Ze zeleniny a ovoce také získáváte trochu vody, takže je zařaďte do každého jídla.

Opalovací krém je nutností

"Každý den musíš nosit opalovací krém," říká Derick. "Musí mít SPF alespoň 30 a musíte ho nosit každý den po celý rok."

Derick dává přednost opalovacím krémům, které používají oxid zinečnatý nebo oxid titaničitý k odclonění slunečních paprsků. "Nyní existují volně prodejné značky, které jsou jasné a nedávají vám bílou pleť jako starší verze," ona říká.

Pokračování

Žádné opalování

Je to špatná zpráva, ať už ležíte na sluníčku nebo jdete do solária.

"Nejen, že vás opalování příliš vystavuje záření, které může způsobit rakovinu, ale také urychluje proces stárnutí," Day říká.

Jen jedna cesta do solária zvyšuje vaše šance na melanom, nejnebezpečnější typ rakoviny kůže.

Místo toho použijte samoopalovací přípravek nebo bronzer pro lesk bez rizika.

Vybírejte potraviny moudře

"Vaše strava má opravdu silný vliv na vaši pokožku," Day říká.

Vyberte si potraviny, jako je olivový olej, ryby jako losos, vlašské ořechy a mandle. Mají vysoký obsah omega-3 zdravých tuků, které mohou pomoci minimalizovat poškození a udržet vaši pokožku zdravou, jak stárnete.

"Vaše pokožka se neustále omlazuje," Day říká. "Čím zdravější je vaše strava, tím více živin má vaše pokožka pro tento proces a tím lépe vaše pokožka vypadá a je na omak v průběhu času."

Pokud kouříte, přestaňte

Pokud se zbavíte tohoto zvyku, můžete se těšit na lépe vypadající pleť. Lidé, kteří kouří, mají vrásky dříve než ti, kteří nekouří.

Fyzický akt kouření také působí proti vám. "Opakující se pohyby obličeje, jako je cucání cigarety, při kterém se vám stáčí ústa, způsobují vrásky," říká Derick.

Pokud jste se již pokoušeli přestat, zkoušejte to dál. Často to trvá několik pokusů. Stojí to za to. Pokud potřebujete pomoc, zeptejte se svého lékaře.

Funkce WebMD Recenze: Debra Jaliman, MD dne 19. září 2013

Zdroje

ZDROJE:

Amy Derick, MD, dermatolog, Barrington, Illinois; instruktor, klinická dermatologie, Northwestern University Feinberg School of Medicine.

Doris Day, MD, klinická docentka, dermatologie, NYU; autor, Zapomeňte na Face Lift.

Nadace proti rakovině kůže: "Fakta o rakovině kůže, opalování."

Pravděpodobně už znáte tři nejjistější způsoby, jak zajistit mladistvou pleť: Chraňte svou pokožku před sluncem, nekuřte a jezte zdravě.

Kromě toho mohou různé vitamíny a antioxidanty také zlepšit zdraví a kvalitu vaší pokožky. Zde je několik nejúčinnějších:

Vitamíny C a E a selen pro vaši pleť

Výzkum zjistil, že vitamíny C a E, stejně jako selen, mohou pomoci chránit pokožku před poškozením sluncem a rakovinou kůže. A ve skutečnosti mohou zvrátit některé změny barvy a vrásky spojené se stárnutím. Tyto antioxidanty fungují tak, že urychlují přirozené opravné systémy pokožky a přímo inhibují další poškození, říká Karen E. Burke, MD, PhD, z oddělení dermatologie na Mount Sinai School of Medicine.

Burke doporučuje užívat doplňky obsahující 1 000 až 3 000 miligramů vitaminu C, 400 mezinárodních jednotek vitaminu E (ve formě D-alfa-tokoferolu) a 100–200 mikrogramů selenu (l-selenomethionin), abyste získali co největší užitek. (Selen nepodávejte dětem, dokud nemají všechny dospělé zuby, protože může narušit správnou tvorbu zubní skloviny.)

Koenzym Q10 pro vaši pleť

Koenzym Q10 je přirozeným antioxidantem v těle, který pomáhá buňkám růst a chrání je před náporem rakoviny. Předpokládá se, že pokles přirozených hladin koenzymu Q10, ke kterému dochází v našem pozdějším věku, přispívá ke stárnutí pleti. Studie zveřejněná v časopise Biofaktory zjistili, že aplikace koenzymu Q10 na pokožku pomáhá minimalizovat výskyt vrásek. Většina dosud provedených studií používala jeho koncentraci 0,3 %.

Kyselina alfa-lipoová pro vaši pleť

Tento antioxidant, pokud je aplikován lokálně jako krém, může pomoci chránit pokožku před poškozením sluncem. Studie se zabývaly krémy s 3%-5% koncentrací, které se aplikovaly každý druhý den a pomalu narůstaly až jednou denně, a zjistily určité zlepšení změn na kůži vyvolaných sluncem.

Kyselina retinová pro vaši pleť

Kyselina retinová je aktivní formou vitaminu A v kůži a v pokožce "Zlatý standard" v péči o pleť proti stárnutí, podle Burke. Místní kyselina retinová (značky Renova a Retin-A) léčí jemné vrásky, stařecké skvrny a drsnou pokožku způsobenou sluněním. Ve studii zveřejněné v Journal of Dermatological Science, vědci zjistili, že léčba kyselinou retinovou obnovuje elastická vlákna, která udržují pokožku napnutou, a snižuje výskyt vrásek.

Pokračování

Kyselina retinová se dodává ve formě gelu a krému, které se obvykle používají jednou denně. Přestože dermatologové dříve věřili, že kyselina retinová činí pokožku citlivější na slunce, nyní vědí, že ve skutečnosti chrání před dalším poškozením sluncem.

Pokud aplikujete kyselinu retinovou v příliš vysoké koncentraci a příliš často, může způsobit zarudnutí, extrémní suchost a loupání. Burke doporučuje začít s nízkou koncentrací (produkty s kyselinou retinovou se pohybují od 0,01 % v gelech do 0,1 % v krémech) a aplikovat ji jednou za druhou nebo třetí noc, aby se poškození fotografií zvrátilo pomaleji.

Flavonoidy (zelený čaj a čokoláda) pro vaši pokožku

Zelený čaj a ano, dokonce i čokoláda, mohou pomoci zlepšit vaši pleť. Výzkum naznačuje, že flavonoidy v zeleném čaji jsou silné antioxidanty, které mohou pomoci chránit pokožku před rakovinou a záněty. Německá studie v Journal of Nutrition zjistili, že ženy, které pily horké kakao s vysokou koncentrací flavonoidů po dobu tří měsíců, měly jemnější a hladší pokožku než ženy, které pily horké kakao s nižší koncentrací flavonoidů.

Další studie, tato v Journal of the American Academy of Dermatology, zjistili, že ženy, jejichž pokožka byla ošetřena extraktem ze zeleného čaje, byly více chráněny před nepříznivými účinky slunečního záření. I když výsledky zatím vypadají slibně, je podle Burkeho zapotřebí další výzkum, který by dokázal, že flavonoidy fungují, a aby se určila nejlepší dávka.

Vitamíny B pro vaši pleť

Vitamíny B jsou nezbytné pro buňky v celém těle, včetně kožních buněk. Je důležité přijímat dostatek potravin bohatých na vitamíny B, jako je kuřecí maso, vejce a obohacené obilné produkty, protože nedostatek vitamínu B může vést k suché a svědivé pokožce.

Výzkumy ukazují, že některé vitamíny B jsou prospěšné při aplikaci na pokožku.

Například v jedné studii na myších bez srsti našli vědci z Kawasaki v Japonsku topickou aplikaci antioxidantu odvozeného od vitaminu B-6, který je chráněn před poškozením kůže způsobeným sluncem a snížením vrásek.

Jiné antioxidanty

Mnoho dalších rostlinných extraktů je studováno pro jejich pozitivní účinky na pokožku, ať už při požití nebo místní aplikaci. Příklady jsou rozmarýn, rajčatový protlak (lykopen), extrakt z hroznových jader, granátové jablko a sója. Někteří odborníci se domnívají, že směs mnoha různých antioxidantů a extraktů může být účinnější než jednotlivé produkty. Konečnou odpověď o nejlepších dávkách a extraktech musí určit výzkumníci.

Pokračování

Hodnocení nároků na vitamíny pro péči o pleť

Společnosti často tvrdí, že jejich produkty vám mohou přinést zázračné výsledky, ale nevěřte všemu humbuku. Přestože jsou doplňky výživy a kosmeceutika (produkty, které kombinují kosmetické a farmaceutické přísady) testovány na bezpečnost, jejich přínosy nejsou nutně potvrzeny studiemi.

I když produkt může tvrdit, že obsahuje užitečné antioxidanty, jako je vitamín C nebo E, je často obtížné přesně vědět, kolik těchto vitamínů a antioxidantů je v lahvičce. Vitamíny a antioxidanty musí být v dostatečně silných koncentracích a ve správných formách, aby zůstaly stabilní a byly účinné. Pokud uvažujete o použití vitaminu nebo antioxidantu pro vaši pokožku, bude nejlepší, když se před jeho koupí požádejte o radu svého dermatologa.

Funkce WebMD Recenzoval David Kiefer, MD dne 24. dubna 2012

Zdroje

ZDROJE:

Karen E. Burke, MD https://recenzeproduktu.top/nicozero/, PhD, oddělení dermatologie, Mount Sinai School of Medicine.

Burke, K. Journal of Cosmetic Dermatology, 2004; sv 3: str. 149-155.

Baumann, L. Dermatologická terapie, září-říjen 2007; sv 20: str. 330-342.

Robin Ashinoff, MD, ředitel kosmetické dermatologie a Mohsovy chirurgie, Hackensack University Medical Center, New Jersey.

Hoppe, U. Biofaktory, 1999; sv 9: str. 371-378.

Úřad pro doplňky stravy Národního institutu zdraví: "Informační list o doplňcích stravy: Vitamin D."

Lamberg. L. Journal of the American Medical Association, 1998; sv 279: str. 1427-1428. Katiyar, S. Archiv dermatologie, 2000; sv 136: str. 989-994.

Helfrich, Y. Archiv dermatologie, 2007; sv 143; str. 397-402.

Elmets, C. Journal of the American Academy of Dermatology, 2001; sv 44: str. 425-432.

Heinrich, U Journal of Nutrition, 2006; sv 136: str. 1565-1569.

Lee, K. Journal of Dermatological Science, 2008; sv 50: str. 99-107.

Kitazawa, M. Fotochemie a fotobiologie, 2005; sv 81: str. 970-974.

Graf, J. Plastická a rekonstrukční chirurgie, 2010; sv 125: str. 378-383.

© 2008 WebMD, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Udržet si nehty co nejlépe naleštěné je jednoduché. Dobré návyky manikúry také ochrání zdraví vašich nehtů.

Postupujte podle těchto sedmi kroků a vaše manikúra by měla trvat sedm až 10 dní.

1. Jděte kratší.

Drápy nejenže vypadají zastarale – je pravděpodobnější, že se rozdělí, zlomí a mohou se dokonce oddělit od nehtového lůžka.

"Čím delší je hřebík, tím více působí jako páka," říká profesor dermatologie C. Ralph Daniel III, MD, z University of Mississippi Medical Center. "Jakákoli síla může zvednout nehtovou ploténku nahoru a pryč z jejího lůžka."

Elegantní a moderní délka je hřebík, který mírně přesahuje špičku vašeho prstu.

2. Vytvarujte je.

Mírně oválné nebo zaoblené nehty s hranatými rohy se nejsnáze udržují, říká Wendy Lewis, kosmetická poradkyně a autorka Tajemství krásy: Úplné snížení péče o pleť, vlasy a tělo.

Vytvarujte si nehty pomocí jemného smirkového plátna. Hledejte ve své drogerii nebo kosmetice takovou, která má označenou zrnitost (čím vyšší číslo, tím jemnější zrnitost), a vyberte si zrnitost 280/320.

Nebo vyzkoušejte čtyřstranný nárazník, který má povrchy s různou zrnitostí pro tvarování, vyhlazování, leštění a lesk.

Jemně pilujte v jednom směru. Pokud budete pilovat tam a zpět, oslabíte konečky svých nehtů, což může vést k jejich lámání nebo loupání.

3. Příprava před polštinou.

Pokud máte na nehtech svislé záděry, vytvořte hladký povrch nanesením zpevňovače pro vyplnění hřebenů. Nebo vyleštěte hřebeny jemnou stranou čtyřstranného nárazníku.

Používejte zdrženlivost. Pokud budete leštit příliš agresivně, problém ještě zhoršíte ztenčením nehtové ploténky. "Dobrým pravidlem je, že pokud cítíte teplo nebo tření, ustupte," říká Julie Serquinia, majitelka nehtového salonu The Paint Shop Beverly Hills v Beverly Hills v Kalifornii.

Warning: When buying an animal, safely meet the seller in person. Never purchase an animal sight unseen.