Report as inappropriate
Color Country Aussies

Color Country Aussies

Breed:

Miniature Australian Shepherd

Owner:

1976churp

Website:

http://www.colorcountryaussies.com

Location:

Cedar City, Utah, United States

Phone:

4355901301

Email:

Email Color Country Aussies
Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies

Color Country Aussies - Puppies for Sale

Color Country Aussies currently does not have any puppies for sale on PupLookUp.

Some more information about Color Country Aussies:

Federaliniu lygiu daugiausia turime FDA, DEA ir FTC.

Kaip miela.

Visa tai yra didžiulė afera, kuria siekiama pakenkti ir apeiti taisykles, specialiai sukurtas siekiant apsaugoti visuomenę nuo būtent tokio pobūdžio sukčiavimo. Nuostabu ir atgrasu, kaip gerai veikia visa konfigūracija. Kvapai tikrai laimi.

Reguliavimo nesėkmė

Pagrindinė problema yra ta, kad mes tiesiog neturime reguliavimo infrastruktūros, kurios mums reikia, kad galėtume tinkamai apsaugoti visuomenę nuo tokio pobūdžio išnaudojimo. Turime kratinio sistemą, kuri pati savaime nebūtinai yra bloga, tačiau leidžia susidaryti gana platiems plyšiams, pro kuriuos gali praslysti sukčiavimo priemonės.

Federaliniu lygiu daugiausia turime FDA, DEA ir FTC. FDA buvo sąmoningai susilpninta tam tikrais atžvilgiais, kad, pavyzdžiui, suteiktų laisvą leidimą maisto papildų pramonei. Tačiau net ir turėdami reguliavimo galią jiems trūksta išteklių. Jie žaidžia pralaimėjusį mušimo kurmį žaidimą.

Tobulame pasaulyje jie turėtų turėti galimybę uždaryti kiekvieną iš šių abejotinų kamieninių ląstelių klinikų arba bent jau priversti jas laikytis griežtų tyrimų gairių. Tačiau Bermanas ir į jį panašūs iš esmės juokiasi iš FDA. Jis tiesiogiai meta iššūkį jų valdžiai, o FDA tiesiog neturi išteklių jį iškviesti. Galbūt čia taip pat trūksta politinės valios.

Valstybiniu lygmeniu pagrindinis reguliavimo mechanizmas yra sveikatos departamentai, kurie licencijuoja gydytojus ir kitus sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus. tepalas dr.derm Manoma, kad valstybės turėtų užtikrinti minimalų paslaugų teikėjų priežiūros standartą, tačiau tai daro retai. Kaip minėjau aukščiau, daugelyje valstijų galioja įstatymai, kurie kenkia jų pačių sveikatos departamentams, nustatydami priežiūros standarto išimtis. Departamentai yra blaškomi, todėl šarlatanai gali nevaržomi grobti visuomenę.

Tačiau vėlgi, atrodo, kad labai trūksta politinės valios iš tikrųjų įgyvendinti net pagrindinį minimalų priežiūros standartą – kitaip tokioms kamieninių ląstelių klinikoms nebūtų leista veikti. Galų gale tai yra apgailėtina realybė, kad pacientai paliekami patys. Visuomenė nėra tinkamai apsaugota nuo tiesioginio keiksmažodžio. Šarlatanai išmoko klestėti sistemoje, atvirai, atvirai iššaukdami, o iš beviltiškų žmonių uždirba milijonus.

Galime geriau.

Autorius

Stevenas Novella

Mokslu pagrįstos medicinos įkūrėjas ir šiuo metu vykdomasis redaktorius Stevenas Novella, MD, yra Jeilio universiteto medicinos mokyklos akademinis klinikinis neurologas. Jis taip pat yra populiaraus savaitinio mokslo podcast’o „The Skeptics’ Guide to the Universe“ vedėjas ir prodiuseris bei „NeuroLogicaBlog“ dienoraščio, kasdieninio dienoraščio, kuriame aprašomos neurologijos naujienos ir problemos, taip pat bendras mokslas, mokslinis skepticizmas, filosofija, autorius. mokslas, kritinis mąstymas ir mokslo sankirta su žiniasklaida bei visuomene. Dr. Novella taip pat parengė du kursus „The Great Courses“ ir išleido knygą apie kritinį mąstymą – taip pat vadinamą „Skeptikų vadovas į visatą“.

Toks pat geras kamieninių ląstelių šaltinis kaip ir bet kuris chiropraktikas.

Mano vietinis laikraštis yra nuolatinis tinklaraščio temų šaltinis. Jame reguliariai pateikiami neišbandytų maisto papildų ir chiropraktikų, kurie siūlo ne chiropraktikos gydymą ir nepripažįsta savęs kaip chiropraktiko, skelbimai. Neseniai viso puslapio NW skausmo malšinimo centrų skelbimas trimitavo „Kamieninių ląstelių technologija perkelia sąnarių gydymą į kitą lygį“. Jame teigiama, kad gydymas kamieninėmis ląstelėmis gali išgydyti ir regeneruoti audinius tokiomis sąlygomis kaip kelio osteoartritas, riešo kanalas, periferinė neuropatija, stuburo stenozė, klubo skausmas ir tendinitas. Lentelėje, pavadintoje „Apsvarstykite šiuos faktus“, kamieninių ląstelių terapija buvo lyginama su chirurgija, teigdama, kad gydymas kamieninėmis ląstelėmis nesukelia žinomo šalutinio poveikio, nežymaus skausmo arba jo nėra ir greitas pasveikimas; kadangi operacijos yra susijusios su komplikacijomis, prastais rezultatais, priklausomybe nuo skausmo vaistų, stipriu skausmu mėnesius ir ilgesnį atsigavimą, trunkantį mėnesius ir metus. Jame buvo parašyta: „Skambinkite dabar, jei jaučiate bet kokį sąnarių skausmą ar diskomfortą… Vieta yra ribota iki 30 pirmųjų skambintojų!

Po kelių dienų buvo dar vienas viso puslapio NW skausmo malšinimo centrų skelbimas, šį kartą apie hialurono rūgšties injekcijas į kelį nuo osteoartrito kelio skausmo. Perspausdinta ta pati palyginimų su chirurgija lentelė su papildoma eilute, kurioje palyginamos išlaidos (kurioje faktiškai išlaidos nebuvo lyginamos, o tik miglotai paminėta draudimo apsauga, franšizės, įmokos ir nedarbo laikas. Jame buvo nurodyta ta pati „Skambinkite dabar, vieta ribotas“ triukas.

Šie skelbimai man taip priminė chiropraktikos skelbimus, kad turėjau susimąstyti, kas vyksta. Jie paminėjo „sąjunginę sveikatos specialistų komandą“. Spėjau, kad jų komandoje turi būti bent vienas MD, jei jie švirkščia kamienines ląsteles ir hialurono rūgštį į sąnarius. Maniau, kad chiropraktikai buvo svarbi komandos dalis. Teisingai atspėjau.

Dalyvauja chiropraktikai

Kai paskambinau į kliniką ir paklausiau apie paslaugų teikėjus, man buvo pasakyta, kad jie yra gydytojai, medicinos seserys, gydytojų padėjėjai, anesteziologai ir chiropraktikai. Chiropraktikai buvo paminėti paskutiniai. Tačiau chiropraktika, matyt, toli gražu nėra paskutinė organizacijos filosofijoje.

Atsisiunčiamame pasveikinimo pakete būsimiems klientams buvo keletas ryškių užuominų:

„Jei čia ieškote chiropraktikos sveikatingumo paslaugų, pereikite prie…“ (Taigi akivaizdu, kad daugelis jų klientų nori ne dėl skausmo, o norėdami pamatyti chiropraktiką dėl „sveikatingumo“ paslaugų.)

„Įprasta, kad žmonių sveikatos priežiūros komandoje yra keli gydytojai. Kuriuos iš šių dalykų matėte kaip savo iššūkius? ___Chiropraktikas ___ Medicina ___Kita“ (Atkreipkite dėmesį, kad chiropraktikai yra išvardyti pirmieji ir yra priskiriami gydytojams.)„Atsižvelgiant į tai, kad receptiniai vaistai yra tarp 5 pagrindinių mirties priežasčių, kurių Jungtinėse Amerikos Valstijose galima išvengti, mums įdomu žinoti, kokius vaistus šiuo metu vartojate, ar kokius nors vaistus vartojate ir kodėl“ (Kiekvieną kartą apsilankęs pas gydytoją manęs klausia apie dabar vartojamus vaistus , bet niekada su tokiais menkinančiais komentarais. Šališkumas prieš pagrindinę mediciną yra akivaizdus.)„Nors dažni paslydimai ir kritimai daro tiesioginį poveikį jūsų sveikatai ir gerovei. Net ir NEDELMI kritimai ar nelaimingi atsitikimai sukelia stresą, įtampą ir stuburo pažeidimus, kurie užtrunka iki 18 mėnesių. (Tipiškas argumentas, skatinantis nereikalingą chiropraktinę priežiūrą.)Skyriuje, kuriame klausiama apie kitus simptomus, jis prasideda „Kadangi nervų sistema kontroliuoja viską jūsų kūne…“ (klaidingas teiginys iš 1895 m. DD Palmerio chiropraktikos mitologijos, patogiai ignoruojantis daugelį dalykų, kurių nekontroliuoja nervų sistema. , kaip ir hormonai).Jame klausiama apie daugybę simptomų, tokių kaip alergijos, rėmuo, menstruacijų nereguliarumas, karščio bangos ir kiti simptomai, kurių nekontroliuoja nervų sistema, taip pat pakankamai dažnų ir neaiškių simptomų, kad beveik kiekvienas ras ką patikrinti.Jis baigiasi žodžiais „Sutinku atlikti profesionalų ir išsamų chiropraktinį tyrimą ir bet kokį rentgeno tyrimą, kurį gydytojas laiko būtinu. Suprantu, kad bet koks mokestis už suteiktą paslaugą turi būti mokamas paslaugos teikimo metu ir negali būti atidėtas vėlesnei datai.O formos apačioje parašyta Copyright FreeForm Chiro, LLC – organizacija, parduodanti rinkodaros įrankius chiropraktikams.

Ką jie siūlo?

NW Pain Relief Centers yra klinikų tinklas, siūlantis neinvazinius, be vaistų fizinės medicinos gydymo būdus įvairių rūšių skausmams, įskaitant žinomą [sic] artritą ir kelių skausmus, taip pat alergijos ir jautrumo maistui gydyti. Į jo paslaugų sąrašą įtrauktos kamieninių ląstelių injekcijos, reabilitacija, stuburo dekompresija, chiropraktika, masažas, trigerinių taškų injekcijos, šaltojo lazerio terapija, ALCAT ir maisto jautrumo tyrimai bei medicininis svorio metimas.

Kamieninės ląstelės nuo sąnarių skausmo

Kamieninių ląstelių galima gauti iš kelių skirtingų šaltinių:

KraujasKaulų čiulpaiRiebalinis audinys (riebalai)Amniono kamieninės ląstelės iš placentos audinio

FDA kamienines ląsteles klasifikuoja kaip alotransplantacijos terapiją ir nėra apdraustas. Norėdami gauti daugiau informacijos, daktaro Paulo Knoepflerio svečio žinutėje aptariami kai kurie naujausi klausimai, susiję su kamieninių ląstelių klinikų reglamentavimu.

Pasak telefonu atsiliepusi moteris, NW skausmo malšinimo centrai siūlo komercinį kamieninių ląstelių preparatą PalinGen – užšaldytą žmogaus vaisiaus vandenų transplantatą. Nepriklausoma amniono kamieninių ląstelių produktų apžvalga parodė, kad PalinGen ir panašiuose produktuose nebuvo gyvybingų kamieninių ląstelių, kai jie buvo atšildyti pagal gamintojo rekomendacijas. „PalinGen“ svetainėje teigiama, kad jame nėra gyvybingų kamieninių ląstelių, o tik daug žaizdų gijimui reikalingų faktorių, tokių kaip kolagenas, augimo faktoriai, aminorūgštys, angliavandeniai, citokinai, mikronizuota amniono membrana ir tarpląstelinė matrica. Reklamuojama, kad jis naudingas įvairiose chirurgijos srityse, bet neminimas jo naudojimas tokioms ligoms kaip osteoartritas.

Gydymas kamieninėmis ląstelėmis gali būti veiksmingas gydant kelio osteoartritą. Mes dar nežinome. Yra keletas ikiklinikinių laboratorinių ir gyvūnų tyrimų, taip pat yra keletas preliminarių tyrimų su žmonėmis įrodymų, kad kamieninės ląstelės gali būti naudingos sergant osteoartritu. Tačiau šiuose tyrimuose buvo naudojamos kamieninės ląstelės, gautos iš kaulų čiulpų arba iš paties paciento infrapatelinės riebalų pagalvės. Tyrimų, kuriuose būtų naudojamos amniono kamieninės ląstelės, nėra. Ir kamieninių ląstelių suleidimas akivaizdžiai negali veikti, jei injekcijose nėra gyvybingų kamieninių ląstelių.

FDA nepatvirtino jokių kamieninių ląstelių produktų, išskyrus iš virkštelės kraujo gautas hematopoetines pirmtakes (kraują formuojančias kamienines ląsteles) tam tikroms indikacijoms, įskaitant tam tikrą kraujo vėžį ir kai kuriuos paveldimus metabolinius ir imuninės sistemos sutrikimus.

FDA paskelbė vartotojų įspėjimus apie gydymą kamieninėmis ląstelėmis:

Jei svarstote apie gydymą kamieninėmis ląstelėmis JAV, paklauskite savo gydytojo, ar gavote reikiamą FDA patvirtinimą, ar dalyvausite FDA reguliuojamame klinikiniame tyrime. Tai taip pat taikoma, jei kamieninės ląstelės yra jūsų. Net jei ląstelės priklauso jums, kyla pavojus saugai, įskaitant riziką, kylančią, kai po pašalinimo ląstelėmis manipuliuojama… Yra galimas pavojus saugai, kai ląsteles dedate į vietą, kurioje jos neatlieka tos pačios biologinės funkcijos, kaip buvo jų pradinė vieta kūne… Ląstelės kitoje aplinkoje gali daugintis, formuotis navikams arba palikti vietą, kurioje jas įdėjote, ir migruoti kur nors kitur.

Hialurono rūgšties injekcijos

Amerikos ortopedijos chirurgų akademija (AAOS) neseniai paskelbė 1200 puslapių ataskaitą, kurioje įvertinami įvairūs kelio osteoartrito gydymo būdai, išskyrus visišką kelio sąnario pakeitimo operaciją. Anksčiau peržiūrėjau AAOS rekomendacijas; jie nemanė tinkama net užsiminti apie kamieninių ląstelių terapiją ir rado svarių įrodymų prieš hialurono rūgšties injekcijas. Čia galite perskaityti apie tyrimus, kuriais jie rėmėsi savo rekomendacijomis.

„Naujausi FDA patvirtinti periferinės neuropatijos gydymo būdai“.

Kol aš rašiau šį straipsnį, pasirodė dar vienas viso puslapio skelbimas, kuriame NW Pain Relief Centers teigė, kad periferinę neuropatiją gydo „naujausiais FDA patvirtintais gydymo būdais“. Tai labai klaidina. Svetainėje jie teigia, kad periferinę neuropatiją gydo „fizinės medicinos metodais, apimančiais chiropraktinę priežiūrą, masažo terapiją, fizinę reabilitaciją ir mitybos konsultacijas“. Paskambinau pasiteirauti dėl skelbime pateiktų teiginių ir jie man pasakė, kad naudoja keturis FDA patvirtintus būdus, kurie nėra paminėti svetainėje: monochromatinė šviesos terapija, kompresiniai batai, 4 klasės lazeriai ir vibracinė plokštė.

Šiuos gydymo būdus FDA galėjo „leisti“ parduoti kitiems tikslams, tačiau FDA nepatvirtino jų gydyti periferinės neuropatijos, ir nėra įrodymų, kad jie yra veiksmingi šiuo tikslu. Patikrinau PubMed ir radau vieną nekontroliuojamą tyrimą, rodantį, kad monochromatinė šviesos terapija buvo veiksminga, tačiau keli placebu kontroliuojami tyrimai parodė, kad ji nėra veiksmingesnė už fiktyvią. Štai vienas iš jų. Kitų trijų būdų atveju PubMed nebuvo atlikta tyrimų dėl jų vartojimo periferinei neuropatijai gydyti.

Kiti abejotini gydymo būdai

Kai kurie kiti jų siūlomi gydymo būdai nėra pagrįsti mokslu, o kiti paremti tik prastos kokybės įrodymais, kurie nėra pakankamai įtikinami, kad jiems būtų suteikta vieta tradicinėje medicinoje. Nemėginsiu visų jų nagrinėti, bet paminėsiu dvi, kurios kelia labai abejonių.

Jau rašiau apie stuburo dekompresijos terapiją: ji neveikia, bet chiropraktikai ir toliau pateikia nepagrįstus teiginius.

ALCAT yra įtrauktas į abejotiną „Quackwatch“ testą. Teigiama, kad ALCAT tyrimas matuoja, kaip kraujo ląstelės reaguoja į maistą „sąlygomis, sukurtomis imituoti tai, kas nutinka, kai maistas vartojamas realiame gyvenime“. Australijos klinikinės imunologijos ir alergijos draugija teigia, kad ALCAT yra netinkamas testas:

Įrodyta, kad šie rezultatai neatkuriami, duoda skirtingus rezultatus, kai pasikartojantys mėginiai analizuojami aklai, nekoreliuoja su įprastų tyrimų rezultatais ir „diagnozuoja“ padidėjusį maisto jautrumą asmenims, kurių būklė, kai manoma, kad alergija maistui nėra patogeniška. vaidmenį.

Išvada: Nerekomenduoju NW skausmo malšinimo centrų

Negaliu rekomenduoti NW skausmo malšinimo centrų. Man atrodo, kad jie reklamuoja chiropraktiką, siūlo ne mokslu pagrįstus gydymo būdus ir klaidina būsimus klientus teiginiais, kurie yra ne tik įrodymai. Jie nepateikia jokių mokslinių tyrimų įrodymų, patvirtinančių tai, ką jie daro. Jie pateikia tris atsiliepimus iš patenkintų chiropraktikos pacientų, iš kurių vienas piktinasi, kad jos chiropraktikas naudoja netikrą Myovision prietaisą. Ironiška, kad jie didžiuojasi neinvaziniu gydymu, kai švirkščia kamienines ląsteles į kelių sąnarius. Ir kad jie didžiuojasi gydymu be vaistų, kol švirkščiasi receptinį vaistą, hialurono rūgštį.

Jei galvočiau apie gydymą kamieninėmis ląstelėmis, ieškočiau kamieninių ląstelių tyrimų ekspertų ir tikiuosi užsirašyti į klinikinį tyrimą; Nenorėčiau konsultuotis su chiropraktika orientuota grupe, kuri naudoja komercinį preparatą, kuris nebuvo išbandytas naudoti sergant osteoartritu ir kuriame gali net nebūti kamieninių ląstelių.

Pastaba: El. paštu parašiau „Epic Marketing“, kad paklausčiau, kaip buvo sukurti jų skelbimai ir kaip jie nustatė teiginių teisingumą. Jie neatsakė.

Autorius

Hariet Hall

Harriet Hall, MD, taip pat žinoma kaip The SkepDoc, yra į pensiją išėjusi šeimos gydytoja, rašanti apie pseudomokslą ir abejotiną medicinos praktiką. Vašingtono universitete ji įgijo bakalauro ir medicinos mokslų daktaro laipsnius, stažavosi oro pajėgose (antra moteris, kada nors tai padariusi) ir buvo pirmoji moteris, baigusi Oro pajėgų šeimos praktikos rezidentūrą Eglino oro pajėgų bazėje. Per ilgą oro pajėgų gydytojo karjerą ji ėjo įvairias pareigas – nuo ​​skrydžio chirurgo iki DBMS (bazinių medicinos paslaugų direktorės) ir darė viską – nuo ​​kūdikių gimdymo iki B-52 valdymo perėmimo. Ji išėjo į pensiją turėdama pulkininko laipsnį. 2008 m. ji paskelbė savo atsiminimus „Moterys neturi skristi“.

Warning: When buying an animal, safely meet the seller in person. Never purchase an animal sight unseen.