Report as inappropriate
Color Country Aussies

Color Country Aussies

Breed:

Miniature Australian Shepherd

Owner:

1976churp

Website:

http://www.colorcountryaussies.com

Location:

Cedar City, Utah, United States

Phone:

4355901301

Email:

Email Color Country Aussies
Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies

Color Country Aussies - Puppies for Sale

Color Country Aussies currently does not have any puppies for sale on PupLookUp.

Some more information about Color Country Aussies:

Vann, MPH, 17 stycznia 2014 r. Jak zmniejszyć zaczerwienienie trądziku różowatego?

Accutane w małych dawkach może działać i może działać całkiem dobrze w leczeniu trądziku różowatego.

Sarah Swanson (sarahswansonskincare.com)

Nie polecamy Accutane, ponieważ istnieją ograniczone dane potwierdzające jego użycie. Zamiast tego stosujemy miejscowe retinoidy, które mają udowodnioną skuteczność i mniejsze ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Eric Schweiger, MD (nyccosmeticdermatology.com)

Ze względu na potencjalne skutki uboczne, Accutane rozważam tylko u pacjentów z ciężkim krostkowym trądzikiem różowatym, który nie reaguje na doustne i miejscowe antybiotyki oraz terapię laserową. U pacjentów z trądzikiem różowatym, którzy wymagają terapii Accutane, zwykle stosujemy standardową dawkę przez sześć miesięcy. Obecnie stosowanie Accutane w niskich dawkach jest bardzo trudne, ponieważ monitorowanie krwi i wizyty pacjentów są wymagane co miesiąc. Większość moich pacjentów z trądzikiem różowatym nie ma czasu na comiesięczne wizyty u lekarza i badania krwi przez dwa lata lub dłużej.

Nelson Lee Novick, MD (młodszywyglądającybez operacji.com)

Accutane to bardzo silny lek, który może powodować liczne krótko- i długoterminowe skutki uboczne. Accutane został ostatnio powiązany z późnym rozwojem (do dwóch dekad później) ciężkiej choroby jelita grubego, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Jej związek z ciężką depresją jest również aktywnie badany. Lata temu zgłosiłem przypadek trwałych problemów z kością kręgosłupa związanych z jego stosowaniem. Z tych powodów niechętnie podaję Accutane, z wyjątkiem najcięższych, guzkowo-torbielowatych, potencjalnie bliznowatych postaci trądziku lub trądziku różowatego, które nie zareagowały na żadną z najbardziej agresywnych dostępnych terapii miejscowych i doustnych. Ponieważ obecne terapie na ogół okazują się dość skuteczne, rzadko uważam, aby ich zastosowanie było konieczne, aby je przepisać.

Darrell W. Gonzales, MD (coastaldermonline.com)

Nie ma wątpliwości, że trądzik różowaty jest frustrującym problemem skórnym, a pacjenci często chętnie próbują ekstremalnych środków w leczeniu trądziku różowatego. Accutane to lek doustny zatwierdzony przez FDA do leczenia trądziku guzkowo-torbielowatego. Stwierdzono, że w małych dawkach pomaga złagodzić trądzik różowaty u niektórych osób. Niestety, ten lek ma długą listę potencjalnych skutków ubocznych, nawet przy niskim poziomie. Poza tym, że jest potencjalnie toksyczny dla wątroby, może powodować podwyższenie poziomu trójglicerydów, zwiększoną wrażliwość na światło słoneczne i wady wrodzone, jeśli kobieta zajdzie w ciążę podczas przyjmowania leku. Istnieją pewne obawy, że Accutane może być również związany z możliwymi zmianami nastroju lub nieswoistym zapaleniem jelit.

Lek wymaga comiesięcznych badań krwi i wizyty w gabinecie lekarskim w celu sprawdzenia, czy dana osoba dobrze toleruje lek. Chociaż widzę pewne korzyści u osób z ciężkimi postaciami trądziku różowatego, nie jestem głównym zwolennikiem Accutane dla moich pacjentów, ponieważ wolę mniej toksyczne i w większości przypadków równie skuteczne leki.

William Ting, MD (drwilliamting.com)

Długotrwałe stosowanie Accutane w małych dawkach na trądzik różowaty nie jest zalecane przez większość renomowanych dermatologów i FDA jest niezadowolone ze względu na jego profil skutków ubocznych.

Dina Strachan, MD (dinastrachanmd.com)

Accutane jest doskonałym lekiem zarówno na trądzik, jak i na trądzik różowaty, jednak długoterminowe korzyści nie są tak spójne w przypadku trądziku różowatego. Tak, istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, ale jeśli lek ten jest traktowany z szacunkiem, zwykle można uniknąć poważnych skutków ubocznych. Zwykle używam standardowej dawki, jeśli jej używam.

Brad Abrams, DO (abramsderm.com)

Accutane sprawdził się świetnie. Zaleca się leczenie niską dawką i wizyty kontrolne w celu monitorowania wyników i zapobiegania/kontrolowania wszelkich poważnych skutków ubocznych.

Eric Huang, MD (plasticsandderm.com)

W ciężkim trądziku różowatym leki miejscowe i doustne antybiotyki mogą nie być skuteczne w kontrolowaniu objawów. W takich przypadkach alternatywą może być izotretynoina (Accutane) w małych lub umiarkowanych dawkach. Mechanizm działania w trądziku różowatym nie jest poznany, a długotrwała remisja objawów nie jest niestety powszechna. Ryzyko związane z terapią izotretynoiną jest realne, ale prawdopodobnie zawyżone. Prawdziwy związek między stosowaniem izotretynoiny a rozwojem choroby zapalnej jelit nie jest obecnie jasny, a wyniki badań są niespójne. Terapia małymi dawkami zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych, takich jak suchość, zaburzenia czynności wątroby lub lipidów oraz zmiany nastroju.

Zapisz się do naszego newslettera o zdrowej skórze!

Najnowsze w trądziku różowatym

7 rzeczy do spakowania w torbie plażowej, jeśli radzisz sobie z trądzikiem różowatym

Słońce jest jedną z głównych przyczyn zaostrzeń, ale to nie znaczy, że musisz spędzać lato w pomieszczeniach. Oto, jak możesz się na to przygotować. . .

By Moira LawlerLipiec 31, 2019

9 najważniejszych wyzwalaczy trądziku różowatego i jak je oswoić

Do 15 listopada 2017 r.

5 naturalnych sposobów na trądzik różowaty

Do 15 listopada 2017 r.

Jak pokonać trądzik różowaty?

Do 14 listopada 2017 r.

Czy masz zaczerwienioną twarz z powodu trądziku różowatego?

Istnieją praktyczne kroki, które mogą pomóc w kontrolowaniu stanu skóry i jej objawów.

Dr Sanjay Gupta 1 marca 2016 r.

Oswajanie trądziku różowatego zimą

Surowa zimowa pogoda może wywołać zaostrzenia trądziku różowatego, ale trzymanie się leków i planowanie z wyprzedzeniem utrzyma Twoją skórę w ryzach.

Madeline R. Vann, MPH, 17 stycznia 2014 r.

Jak zmniejszyć zaczerwienienie trądziku różowatego?

Niepokoi Cię zarumieniony, poplamiony wygląd? Wypróbuj te wskazówki i porady z panelu ekspertów Everyday Health.

Do 19 maja 2011 r.

Czy dieta i alternatywne metody leczenia są skuteczne na trądzik różowaty?

Kiedy masz trądzik różowaty, czy są produkty, które powinieneś jeść lub których powinieneś unikać? A co z alternatywnymi środkami zaradczymi? Dowiedz się, co polecają eksperci.

Do 19 maja 2011 r.

Jakie są zalety i wady leczenia trądziku różowatego antybiotykami?

Antybiotyki mogą pomóc w leczeniu objawów trądziku różowatego, ale zbyt częste ich stosowanie może prowadzić do problemów. Eksperci omawiają zalety i wady stosowania antybiotyków.

Do 19 maja 2011 r.

6 wskazówek pooperacyjnych, które pomogą Ci wygoić się nacięciem

Właściwe odżywianie jest kluczową — ale często pomijaną — częścią twojego planu regeneracji.

Autor: Andrea Peirce, 26 kwietnia 2021 r. Treści reklamowe sponsorowane"

Zdrowie na co dzień: Jaki jest najlepszy sposób, aby zaczerwienienie trądziku różowatego było mniej zauważalne?

Jessica Wu, MD (drjessicawu.com)

Zalecam unikanie skrajnych temperatur, ponieważ ciepło i zimno mogą sprawić, że naczynia krwionośne będą bardziej reaktywne, co pogorszy zaczerwienienie. Obejmuje to gorące prysznice, sauny, łaźnie parowe i gorącą jogę. Ponadto opiekuj się swoją skórą. Surowe produkty (takie jak mydło w kostce, peelingi i szczotki do pielęgnacji skóry) mogą pogorszyć sytuację osób z trądzikiem różowatym, które mają wrażliwą skórę. Zamiast tego użyj delikatnego, mlecznego środka czyszczącego i umyj go opuszkami palców; spryskaj letnią wodą. (Zwykle mleczny płyn czyszczący jest lepszy niż mydło w kostce, które może być zbyt ostre).

Następnie zastosuj krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym w ciągu dnia i uspokajający krem ​​nawilżający na noc. Poszukaj składników, takich jak ekstrakt z lukrecji, chaber lub gorączka, które, jak wykazano, zmniejszają stan zapalny i zaczerwienienie.

Barwione kremy nawilżające mogą pomóc zredukować zaczerwienienia i pomagają lepiej kamuflować duże pory niż proszek, który może osadzać się w porach i czynić je bardziej zauważalnymi. Uważaj na zielony makijaż – używaj bardzo oszczędnie na najbardziej czerwonych obszarach i stosuj podkład w normalnym kolorze – w przeciwnym razie możesz wyglądać jak Shrek.

Nicholas Perricone, MD (perriconemd.com)

Miejscowy kwas alfa-liponowy może zmniejszyć zaczerwienienie związane z trądzikiem różowatym, które nie zmniejsza się podczas leczenia lekami na receptę, takimi jak metronidazol.

Elizabeth Tanzi, MD (skinlaser.com)

Unikaj wyzwalaczy trądziku różowatego, takich jak upały i słońce, zimno i oparzenie wiatrem oraz czerwone wino. Co najważniejsze, seria zabiegów laserowych lub opartych na świetle może być bardzo skuteczna w zmniejszaniu zaczerwienienia i poprawie trądziku różowatego poprzez zamknięcie rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy

Howard Murad, MD (murad.com)

Nie komplikuj. Im więcej składników i produktów nałożysz na skórę, tym większe prawdopodobieństwo, że dany składnik lub produkt może ją pogorszyć. Dlatego pomocne może być stosowanie produktów wielofunkcyjnych, takich jak uspokajający krem ​​nawilżający o zielonkawej bazie. Konieczny jest również filtr przeciwsłoneczny! Zawsze testuj nowy produkt w okolicy peryferyjnej — szyi, ramieniu — przed użyciem go na twarzy, aby upewnić się, że Twoja skóra na niego nie reaguje. Unikaj produktów, które palą, kłują lub podrażniają skórę.

Macrene Alexiades-Armenakas, MD (drmacrene.com)

Użyj 37 EA, a zobaczysz natychmiastowe obkurczenie popękanych naczynek i natychmiastową redukcję zaczerwienienia. Zmniejsza obrzęki, dzięki czemu skóra wydaje się gładsza, a pory są mniej widoczne i mniej się gniecie. Następnie użyj podkładu przeznaczonego dla osób o ciepłych odcieniach, takiego jak L’Oreal True Match.

Dennis Gross, MD (dennisgrossmd.com)

Istnieje wiele dostępnych bez recepty środków, które mają na celu zmniejszenie zaczerwienienia i złagodzenie stanu zapalnego. Utrzymuj niezwykle delikatny schemat oczyszczania i unikaj produktów na bazie alkoholu, aby zmniejszyć częstotliwość i nasilenie zaostrzeń.

Jeannette Graf, MD (askdrgraf.com)

Stosowanie makijażu mineralnego jest pomocne w zmniejszaniu zaczerwienienia w trądziku różowatym, zapewniając krycie, a także działa kojąco na skórę. Stosowanie zielonych baz pod makijaż zmniejsza zaczerwienienia.

Neil Sadick, MD (sadickdermatology.com)

Traktuj intensywnym światłem pulsacyjnym (IPL) lub Laser Genesis. W domu możesz spróbować zimnych kompresów z mleka sojowego, a także produktów Park Avenue Prescription i Eucerin.

Marta Rendon, MD (drrendon.com)

Najlepszy sposób na pozbycie się zaczerwienienia z trądziku różowatego zależy od rodzaju trądziku różowatego pacjenta. Korzystne są środki przeciwzapalne, zarówno miejscowe, jak i doustne, które może przepisać Twój dermatolog. Lasery naczyniowe celują w naczynia krwionośne, które powodują zaczerwienienie, są dobrą opcją leczenia. Inne możliwe sposoby, aby zaczerwienienie było mniej zauważalne, to unikanie wyzwalaczy i stosowanie makijażu lub kremu nawilżającego z zielonym odcieniem, który pomaga ukryć czerwień.

HL Greenberg, MD (lasvegasdermatology.com)

Istnieje kilka sztuczek, które mogą pomóc w leczeniu trądziku różowatego, w tym wióry z lodu w jamie ustnej, aby zmniejszyć zaczerwienienie i leki przeciwhistaminowe u osób, które zaczerwieniają się podczas ćwiczeń. Trwają badania nad miejscowym stosowaniem Afrin w miejscowym leczeniu trądziku różowatego, chociaż nie jest to zatwierdzone przez FDA.

Sarah Swanson (sarahswansonskincare.com)

Użyj łagodnego środka czyszczącego, który ma właściwości uspokajające i chłodnej wody. Korektor z zielonym odcieniem najlepiej zakryje zaczerwienienia. Zdjęcie twarzy z intensywnym światłem pulsacyjnym (IPL) drastycznie zmniejszy zaczerwienienie związane z trądzikiem różowatym, a poprawa będzie zwykle trwać miesiącami. Dzięki starannej pielęgnacji skóry, zmianom stylu życia oraz miejscowym i nieinwazyjnym terapiom, w ogromnej większości przypadków można uniknąć doustnych antybiotyków i doustnych retinoidów, unikając ryzyka terapii doustnej i zapewniając bardziej naturalne rozwiązanie tej przewlekłej choroby, która niekorzystnie wpływa na wygląd i jakość życia.

Eric Schweiger, MD (nyccosmeticdermatology.com)

Uważam, że najlepszym sposobem leczenia zaczerwienienia trądziku różowatego jest laseroterapia. Lasery naczyniowe (laser KTP i laser impulsowo-barwnikowy) bardzo skutecznie eliminują drobne naczynia krwionośne i zmatowione teleangiektazje, które są odpowiedzialne za zaczerwienienia w trądziku różowatym. Zwykle do uzyskania najlepszych rezultatów potrzebne są około trzech do czterech zabiegów.

Nelson Lee Novick, MD (młodszywyglądającybez operacji.com)

Jeśli przypomnisz sobie dni, w których eksperymentowałeś z podstawowymi kolorami w przedszkolu, możesz przypomnieć sobie, że czerwień plus zieleń daje brąz. Tak więc użycie zielonego podkładu do makijażu zamaskuje znajdujący się pod spodem kolor. Następnie można zastosować zwykły makijaż. Niektóre firmy, takie jak Physician’s Formula, wytwarzają w tym celu produkty zabarwione na zielono zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Inną przydatną sztuczką jest nakładanie oksymetazoliny (na przykład Afrin) w aerozolu do nosa bezpośrednio na zaczerwienione miejsca dwa razy dziennie. Działanie zwężające naczynia krwionośne produktu może być pomocne w tłumieniu zaczerwienienia. W przeciwieństwie do stosowania w nosie, który jest ograniczony do trzech kolejnych dni, produkty te mogą być używane na twarzy przez dłuższy czas bez obaw. Miejscowe produkty zawierające niacynamid i kwas azelainowy mogą być również pomocne w kontrolowaniu zaczerwienienia u niektórych osób. Podobnie, stosowanie balsamu krotamitonowego przez dwa tygodnie może to zrobić u innych.

Darrell W. Gonzales, MD (coastaldermonline.com)

Pacjenci z trądzikiem różowatym mają wiele możliwości zmniejszenia i być może poprawy zaczerwienienia twarzy. Dostępne są nowsze kosmeceutyki klasy medycznej, które mogą pomóc zmniejszyć zaczerwienienie, w tym produkty do stosowania miejscowego zawierające kofeinę i polifenole z zielonej herbaty. Istnieją również lasery, które mogą pomóc celować w naczynia włosowate twarzy i zmniejszyć zaczerwienienia, w tym laser o intensywnym świetle pulsacyjnym i pulsacyjny laser barwnikowy. Wreszcie, makijaż z zieloną bazą może pomóc radykalnie zniwelować zaczerwienienia. Ten makijaż można kupić w domach towarowych, a nawet w niektórych dużych aptekach sieciowych.

Jeffrey Ellis, MD i Amy Slear, MD (belaray.com)

Zaczerwienienie trądziku różowatego może być trudne do ukrycia. Niektóre sztuczki polegają na użyciu delikatnego środka czyszczącego z zimną wodą. Pamiętaj, aby religijnie stosować filtry przeciwsłoneczne i w razie potrzeby zastosować kamuflaż. Dostępne są zabiegi laserowe, które mogą również pomóc w zmniejszeniu zaczerwienienia twarzy.

William Ting, MD (drwilliamting.com)

Ćwicz ścisłą ochronę przeciwsłoneczną i pracuj z dermatologiem certyfikowanym przez deskę. Bezpośrednia aplikacja na skórę sprayem Afrin (lub generycznym odpowiednikiem) może zapewnić kilkugodzinny kamuflaż zaczerwienienia z efektem zwężania naczyń.

Dina Strachan, MD (dinastrachanmd.com)

To będzie zależeć od rodzaju trądziku różowatego. Leczenie działa na trądzik i stany zapalne. Lekkie urządzenia, takie jak lasery i IPL, działają na pęknięte naczynia krwionośne. Poza tym jest diabetins max lek opinie makijaż kamuflażowy.

Brad Abrams, DO (abramsderm.com)

Najlepszym sposobem na zmniejszenie zaczerwienienia lub wyeliminowanie objawów trądziku różowatego jest zabieg Vbeam. Laser Vbeam Perfecta wykorzystuje unikalną technologię mikroimpulsów, która rozkłada pojedynczy impuls laserowy na osiem równomiernie rozmieszczonych mikroimpulsów, zapewniając delikatne podgrzewanie naczyń i zapewniając spójne, skuteczne wyniki. Rękojeść kompresyjna usuwa płyny naczyniowe z drogi, umożliwiając laserowi precyzyjne ukierunkowanie pigmentacji bez wpływu na znajdujące się pod nią naczynia krwionośne, zapewniając w ten sposób precyzyjne wyniki i większy komfort dla pacjentów podczas leczenia. Trwałość wyników zależy od wielu czynników, takich jak leczony stan lub styl życia pacjenta. Wyniki były niesamowite.

Eric Huang, MD (plasticsandderm.com)

Żaden pojedynczy schemat leczenia nie jest skuteczny u wszystkich pacjentów. Miejscowy metronidazol jest czasami skuteczny w łagodnych przypadkach, przydatne są również miejscowe preparaty sulfacetamid/siarka i kwas azelainowy. Tretinoina jest czasami skuteczną opcją, chociaż potencjalne podrażnienie utrudnia tolerowanie i nie używam jej często. W cięższych przypadkach pomocne są doustne antybiotyki z rodziny tetracyklin, podobnie jak małe dawki doksycykliny. Kiedy nie są one skuteczne lub jeśli teleangiektazje są głównym problemem, intensywne światło pulsacyjne lub pulsacyjny laser barwiący mogą zredukować zaczerwienienie. Dodanie kremów łagodzących zaczerwienienia jest łatwym uzupełnieniem każdego schematu.

Zapisz się do naszego newslettera o zdrowej skórze!

Najnowsze w trądziku różowatym

7 rzeczy do spakowania w torbie plażowej, jeśli radzisz sobie z trądzikiem różowatym

Słońce jest jedną z głównych przyczyn zaostrzeń, ale to nie znaczy, że musisz spędzać lato w pomieszczeniach.

Warning: When buying an animal, safely meet the seller in person. Never purchase an animal sight unseen.