Report as inappropriate
Color Country Aussies

Color Country Aussies

Breed:

Miniature Australian Shepherd

Owner:

1976churp

Website:

http://www.colorcountryaussies.com

Location:

Cedar City, Utah, United States

Phone:

4355901301

Email:

Email Color Country Aussies
Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies Color Country Aussies

Color Country Aussies - Puppies for Sale

Color Country Aussies currently does not have any puppies for sale on PupLookUp.

Some more information about Color Country Aussies:

To nie jest konkurs (a przynajmniej nie powinien być).

Zachowaj się Shakeology jako łatwy wybór białka dla sposobu myślenia 2B, ale nie jako zamiennik posiłków. Wystarczająco uczciwe.

2BM jest miesięcznie i nie obiecuje szybkiej „naprawy” jakiejkolwiek natury. Zamiast tego działa na „przesunięciu sposobu myślenia” wokół jedzenia i jedzenia, uczeniu się zarządzania emocjonalnymi i rozumiejącym wybory żywieniowe.

Co jest nie tak z 2b myślenie?

Ale nie daj się zwieść-2B Mindset to dieta ubrana w uważny, oparty na uczuciach plan żywieniowy. Nadal jest mocno skupiony na odchudzaniu. Nadal chodzi o śledzenie, a postępy są nadal mierzone w funtach. Nie jestem też pewien, w jaki sposób jest to oparte na dowodach.

Ilana uwielbia rozmawiać o swojej opowieści o tym, jak straciła 100 funtów, ale pamiętaj, że nie jesteśmy tacy sami. To, co dla niej działało, niekoniecznie jest zdrowe… i może dla ciebie nie działać.

Jak zawsze mówię, nie wszyscy dobrze sobie radzą bez ustrukturyzowanego planu. Chociaż nie podoba mi się rozmowa „tryb diety” i śledzenie pchania każdej osoby jako wymagania, 2B wydaje się być najlepszym z tego, co Beachbody ma do zaoferowania.

To powiedziawszy, Beachbody jest jak obie strony monety. Z jednej strony twierdzą, że są „holistyczne” i wszyscy zainteresowani twoim sposobem myślenia, gdy tracisz wagę.

Z drugiej strony sprzedają diety, a także detoksykacje i oczyszczenia BS, aby „przywrócić swoje ciało do jego optymalnych„ ustawień fabrycznych ”, abyś mógł poczuć się i wyglądać zdrowszym niż wcześniej.”

Tak cringeworthy.

i chociaż może to nie być w pełni istotne dla tej recenzji plażowej, to, co jest również uprzywilejowane, jest to, że Ilana zabrała się do hostowania diety, które są wyzwaniami prowadzonymi przez aplikację „pieniądze na odchudzanie” o nazwie Dietbet. Przejrzałem tutaj tego rodzaju programy.

Jej niedawny post w mediach społecznościowych stwierdza, że ​​diety są doskonałym narzędziem do przezwyciężenia płaskowyżu odchudzania. Nie zgadzam się.

Jako dietetyk lubię powstrzymywać się od komentowania praktyk moich kolegów. Ale nie mogę tu milczeć, ponieważ przekonanie swoich obserwujących, że powinni postawić pieniądze na utratę określonej wagi w określonym czasie, jest naprawdę złym pomysłem, zwłaszcza gdy ona prawdopodobnie otrzymuje zapłatę za zaangażowanie.

Pamiętaj o tym wszystkim.

Co to jest reset Beachbody?

Najpierw w kategorii Cleanse jest reset Beachbody. Jest nawet z caddy, aby nosić suplementy i bransoletę „przypominającą o poświęceniu do resetowania ciała i życia”. Co na świecie w ogóle przez to rozumieją?

Powiem to tylko (po raz milionowy): nie zresetujesz swojego ciała ani życia z oczyszczeniem.

Ultimate Reset to oczyszczenie „No Strzelanie” za pomocą 21-dniowego zestawu złożonego z Shakeology (można również kupić oczyszczenie bez koktajli), a także sześć suplementów, które są prawie zwykłymi podejrzanymi:

Probiotyk zawierający tylko jeden rodzaj bakterii, 2 czapki trzy razy dziennie

proszek zieleni. Eh, wielka sprawa.

enzymy trawienne, które twoje ciało tworzy, sześć kapletów dziennie

Pink Himalayan Salt, którą bierzesz cztery razy dziennie, aby „zmineralizować” swoje ciało, mimo że wszyscy zjemy wystarczająco dużo sodu i nie ma nic specjalnego w różowej soli

Mieszanka „detoksykacja” zawierająca ostrość mleczna i inne niesprawdzone „detoksykację wątroby”, pobierane trzy razy dziennie

Kapsuła Aloe Vera – 2 czapki wykonane przed wieczornym posiłkiem (więc nie kupujesz spodni w ciągu dnia, Aloe Vera jest środkiem przeczyszczającym, fyi).

Pierwszy tydzień eliminuje mięso i nabiał, ponieważ „podkreślają układ trawienny”, z wyjątkiem nie, tak naprawdę nie.

Drugi tydzień to plan wegański.

Trzeci tydzień to głównie owoce i warzywa.

Jaka jest ta linia w tym, że jest oczyszczeniem „bez głodu”? Proszę. To głód.

Jestem głodny, patrząc na to.

Cały pakiet kosztuje 250 USD + wysyłka.

Za tym gównianym czyszczeniem nie ma nauki. Utrata masy ciała wynika z kombinacji utraty wody i ultra-niskokalorycznej diety. Kiedy zaczniesz jeść normalną dietę, każda utracona waga z tym oczyszczeniem powróci.

Wycinanie pokarmów bez żadnego powodu, a biorowanie dosłownie garści głównie bezużytecznych suplementów (podam się zieleni i półpasku na probiotyk), aby „zresetować ciało”, nie jest w porządku.

i sprawiając, że wierzysz, że potrzebujesz tego oczyszczenia nie tylko zdrowego, ale także do robienia wspaniałych rzeczy na całe życie, jest podstępnym złamaniem pieniędzy przez plażowanie, proste i proste.

Co to jest 3 -dniowy odświeżenie?

3-dniowe odświeżenie to „3-dniowy program specjalnie sformułowanych koktajli, łatwych do przygotowywania czystych posiłków i zdrowych przekąsek specjalnie zaprojektowanych, aby pomóc w przełamaniu cyklu złego żywienia, utrata kilku funtów, wspieranie zdrowego zdrowego trawienie i radykalnie ulepszaj sposób, w jaki się czujesz – bez rezygnacji z jedzenia! ”

„złe” nawyki żywieniowe. „Czyste” posiłki. Jakie wiadomości na temat jedzenia i jedzenia sprzedają tutaj w Beachbody? Wina, wstyd i pseudonauka, wszystkie zapakowane w jeden!

To „odświeżenie” jest zasadniczo 3-dniowym postem, który pozwala warzywom, odrobinę owoców i dwa suplementy odświeżające:

Wymieszenie światłowodowe, 8 gramów czystego włókna na pakiet *FART *

Refresh, 200-kalorie zamiennik posiłku *głód *

Jeśli pomysł „czyste posiłki” Beachbody to te przykłady – wyciągane bezpośrednio z bloga BB, to jest przerażające:

„Lunch (co najmniej 1 godzina po zamiataniu włókien): Waniliowy świeży shake zmieszany z 1¼ szklanki filtrowanej wody. Jedz 12 truskawek, 5 szparagów włóczni pieczonych z 1 łyżeczką. oliwa ”

„Kolacja (przynajmniej godzinę po popołudniowej przekąski): Waniliowa świeża mieszana z 1¼ szklanki filtrowanej wody. Smażonka wegetariańska i 1 szklanka ekologicznego bulionu warzywnego (opcjonalnie) z ¼ szklanki świeżych ziół ”

Nie zapomnij o filtrowanej wodzie!

Po prostu nie mogę.

Co jest nie tak z 3 -dniowym odświeżeniem?

W ogóle nie ma nic – nic – korzystnego w tego rodzaju „odświeżania”, oczyszczania lub jakkolwiek chcesz to nazwać. Nie jest to poparte żadnymi badaniami, a nawet podstawową fizjologią. To całkowicie bezużyteczne, bolesne śmieci, które boli, a nie pomaga, relacje z jedzeniem i ciałem.

Pomyśl o tym jako wstrzymaniu oddechu przez trzy dni: kiedy możesz oddychać, będziesz wdeszczeni powietrze… co oznacza, że ​​będziesz chciał wdychać każdy kawałek jedzenia na swojej ścieżce.

Zaoszczędź 140 USD i kup parę butów lub coś w tym rodzaju.

Ostateczny werdykt na temat tej recenzji plażowej:

Jeśli lubisz diety – i bardzo polecam, żebyś nie był – plażowanie ma coś dla ciebie. To właśnie sprzedają, mimo że czasami próbują odwrócić uwagę od tego faktu.

Nawet jeśli coś jest „holistyczne”, nawet jeśli jest przez RD, nawet jeśli jest to długoterminowe, każdy program, który pleasure duo dawkowanie mierzy sukces w funtach, jest. a. dieta. Wszystko, co zmusza cię do śledzenia wszystkiego, co jesz i pijesz, jest potencjalnym koszmarem dla każdego, kto ma predyspozycje do zaburzeń odżywiania lub obsesji na punkcie żywności.

A jeśli nieustannie próbujesz być „na planie”, jesteś na diecie. To boli, a nie pomaga, relacje z jedzeniem i ciałem.

Czy chcesz być albo „na planie” lub „poza planem” przez resztę życia? To zawroty głowy.

Jestem pewien, że treningi Beachbody są świetne, ale ich programy żywieniowe, a także ich przesyłanie wiadomości i suplementacji, to ten sam stary biznes MLM.

Jakiś czas temu recenzowałem przerywany post, co prawda, nie miałem wielu dobrych rzeczy do powiedzenia na temat mojego doświadczenia 5: 2.

Dzisiaj ponownie przeglądam, jeśli jest to naprawdę wielka rzecz.

Zanim zaczniemy, chcę postawić jedną rzecz na stole. Przerywany post, jak każda dieta, działa, ponieważ ogranicza kalorie. Nie wykazano, że jest lepszy dla utraty wagi niż jakakolwiek zwykła dieta niższej kalorycznej. Innymi słowy, nie ma nic magicznego w postu pod względem odchudzania; Utrata masy następuje, gdy weźmiesz mniej kalorii. Bez względu na to, która dieta twierdzi, że „spala tłuszcz” szybciej, wszystkie działają w ten sam sposób.

Jedz mniej. Schudnąć.

Co to jest przerywany post?

Najbardziej przerywanym postem jest karmienie ograniczone czasowo, zwykle 8:16. Oznacza to, że jesz w ciągu 8 godzin dnia, a pozostałe 16 godzin (niektóre z nich prawdopodobnie spędzasz) spędza nie jedz.

Na przykład, jeśli wykonujesz plan 8:16, możesz zacząć jeść w południe i zatrzymać się o 20:00. Dla tych z was, którzy normalnie pomijają śniadanie, może to nie być taki odcinek.

Niektórzy ludzie wykonują plan 4:20, wybierając cztery godziny, które chcą spędzić w trybie jedzenia. Pozostałe 20 godzin jest bezużyteczne.

Są ludzie, którzy jedzą przez mniej niż cztery godziny dziennie i szybko przez resztę czasu, ale moim zdaniem jest to trochę ekstremalne. Powiem ci, dlaczego za minutę.

Post nie zawsze jest przez wiele godzin; Czasami jest to dni:

Niektórzy ludzie wykonują plan 5: 2, co zrobiłem w mojej poprzedniej recenzji. To wtedy jesz „normalnie” przez pięć dni w tygodniu, a następnie przez dwa niekonsekwatywne dni jesz 500 kalorii lub mniej.

Dieta naśladowania na czczo, stworzona przez włoskiego badacza dr Valtera Longo (recenzowałem ją tutaj), jest marką, jeśli dieta, która jest wykonywana przez 5 dni w miesiącu. Każdy dzień zawiera od 700 do 1000 kalorii głównie tłuszczu i opiera się na roślinach. Szczerze mówiąc, nie sądzę, abyś musiał zapłacić pieniądze, jeśli, ale to tylko ja.

Dieta naśladującego na czczo ma linię prętów, które są zasadniczo tylko orzechami i tłuszczami. Twierdzą, że możesz je jeść podczas szybkiego, ale nie jest sens postu, a nie jedzenia?

Jak działa przerywany post? Roszczenia dotyczące przerywanego postu mogą zrobić dla Ciebie

W kategoriach zapobiegania chorobom zwolennicy postu twierdzą, że post pomaga komórek naprawić się, co nazywa się autofagią i zmniejsza stan zapalny. Autofagia występuje w odpowiedzi na stres, co może prowadzić do obniżonego ryzyka niektórych chorób, takich jak cukrzyca, rak i zaburzenia neurodegeneracyjne.

W małym badaniu z 2016 r. Grupa otyłych mężczyzn, którzy używali, jeśli doświadczyli większej wrażliwości na insulinę (chociaż nie stracili żadnej wagi)

Badanie na ludziach z 2017 r. Poszukujące ryzyko postu i choroby wykazało, że uczestnicy, którzy byli w grupie postu, stracili wagę i obniżyli poziom IGF-1, co jest zaangażowane w ryzyko chorób i starzenie się. Mieli także obniżone poziomy białka C-reaktywnego, które jest wskaźnikiem stanu zapalnego. Więc to są dobre rzeczy.

Badanie to trwało tylko trzy miesiące, a 25% grupy postu spadło przed końcem, w porównaniu z 10% grupy kontrolnej. Jeśli jest trudny dla wielu ludzi do utrzymania… nawet przez trzy miesiące.

Małe 4 -miesięczne badanie przeprowadzone przez deweloperów diety naśladującej na czczo wykazało większą utratę masy ciała w grupie IF niż z ciągłą niskokaloryczną grupą diety, która nie jest zgodna z innymi opublikowanymi badaniami między dwiema dietami.

Jednak 40–50% uczestników porzuciło przed końcem tego badania.

Ten artykuł przeglądu z 2020 r. W NEJM sugeruje, że korzyści z IF nie są spowodowane utratą masy ciała, ale zamiast tego wynikają z organów ketonowych, muszę zobaczyć więcej badań, aby w pełni ocenić to twierdzenie, ale to powiedziawszy, to powiedziawszy Hipoteza ta została oparta na konfiguracji 18: 6.

Dla kontroli masy ciała, jeśli działa dla niektórych osób, a nie dla innych. Nie jest to gwarantowana metoda w żadnym odcinku wyobraźni i znowu: to po prostu inna metoda wycinania kalorii.

, co prowadzi mnie do…

wady przerywanego postu

Po prostu wyjdę i powiem to: przerywany post może być trudny.

Jeśli nie jesz wystarczająco dużo lub jesteś na konfiguracji postu, takiej jak 5: 2, jeśli może wpłynąć na poziom energii i treningów.

Przeczytane przerywane post może być poważnie destrukcyjne dla dobrego samopoczucia emocjonalnego i społecznego, jeśli nieustannie planujesz wydarzenia towarzyskie w godzinach jedzenia lub nie jedząc na wydarzeniach, które są w czasie „wolnego”.

Te sytuacje nie są zabawne i mogą powodować poważny niepokój dla niektórych osób. Nikt nie chce iść na późną kolację z przyjaciółmi i po prostu pić wodę. Jeśli podróżujesz lub w inny sposób w sytuacji, w której jedzenie przyczyniłoby się do znacznej radości w twoim życiu (nie mogę wymyślić wielu sytuacji, w których tak nie jest), musisz być w porządku z brakiem jedzenia.

Zastanów się dwa razy o tym, jak to się wydaje, a jeśli ostatecznie warto poświęcić.

Jeśli jesz tylko kilka godzin dziennie – zwłaszcza 4 lub mniej, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz doświadczać wszystkich rzeczy, które wymieniłem powyżej. Nie zabawne i dlaczego miałbyś tego chcieć?

Istnieje również ważne „ignorowanie wewnętrznych wskazówek”, które może wpłynąć na niektórych ludzi. Z IF, możesz być głodny w określonych momentach, a jeśli nie chcesz złamać postu, będziesz musiał jeździć na głodzie.

Moje podejście do tego jest to, że na przykład wskazówki głodu – jak na przykład siusiu – istnieją z jakiegoś powodu. Ignorowanie tych naturalnych wskazówek nie jest zdrowe fizycznie ani psychicznie. Tak szybko ignorujemy nasze wskazówki głodu i nigdy nie zrobilibyśmy tego z naszymi wskazówkami siusiu. „Nie czas jeszcze sikać, po prostu poczekam”… czy możesz sobie wyobrazić?

Dlaczego jedzenie jest tak różne?

Myślę, że to zupełnie inny post.

To jest oczywiste (ale wciąż muszę to powiedzieć), że jeśli może być niebezpieczne dla diabetyków zależnych od insuliny, starszych, dzieci (jeśli umieścisz swoje dzieci na diecie, powinieneś naprawdę ponownie rozważyć swoją sprawność jako fitness jako rodzic) lub jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Jest to część postu, w którym muszę cię ostrzec głośno i jasne: jeśli kiedykolwiek miałeś zaburzenie odżywiania lub nieuporządkowane jedzenie lub jesteś predysponowany do tych warunków, nie próbuj przerywanego postu w żadnej konfiguracji.

Ostatnią rzeczą, jaką każdy z niezdrowym związku z jedzeniem – lub zaburzeniem odżywiania – jest ograniczanie jedzenia. Nie.

Myśli RD na temat przerywanego postu

Postanie przerywane pomaga niektórym osobom z utratą masy ciała, ponieważ jest to jeszcze jeden sposób na wycięcie kalorii.

Pokazuje również obietnicę pod względem poprawy markerów zdrowotnych, ale potrzebne są długoterminowe badania.

Chociaż popieram, jeśli dla osób, które uważają to za pomocne, istnieje wiele przypadków, w których ostrzegałbym o tym: jeśli masz choć szept nieuporządkowanego jedzenia lub jego historię, na przykład nie dotknij, jeśli lub dieta za pomocą bieguna dziesięciometrowego.

Niektórzy ludzie łączą się, jeśli z innymi dietami restrykcyjnymi, takimi jak keto. Muszę tylko o tym powiedzieć, dlaczego? Im więcej diet będziesz, powiedziałbym, że im mniejsza szansa, że ​​będziesz w stanie utrzymać ten sposób jedzenia w perspektywie długoterminowej. To nie jest konkurs (a przynajmniej nie powinien być).

więcej nie zawsze jest lepsze.

Myślę, że przy każdym planie odchudzania lub planu jedzenia musi to być dla ciebie coś zrównoważonego i wykonalnego.

Musi również pasować do twojego stylu życia i dobrego samopoczucia. Innymi słowy, nie tylko z tym, co ważysz, ale także twoje szczęście, zadowolenie, życie społeczne, relacje, finanse, satysfakcja z żywności, życie zawodowe, podróż i każda inna drobna rzecz, jaką dotyczy efekt diety.

BMI jest nadal szeroko stosowane do określenia ryzyka zdrowotnego i do kategoryzacji ludzi według ich wielkości ciała. Ale od zawsze nie użyłem BMI jako metryki, ponieważ uważam, że jest to niesamowicie wadliwe.

Prawda jest taka, że ​​chociaż BMI jest używane od dziesięcioleci jako wskaźnik czyjegoś zdrowia i ryzyka choroby, jest to właściwie dość słaby miara.

Contents

Warning: When buying an animal, safely meet the seller in person. Never purchase an animal sight unseen.